Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Савинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04413532) був реорганізований і увійшов до складу Козелецької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
САВИНСЬКА СіЛЬСЬКА РАДА
Козелецький р-н Чернігівської обл.

ПРОЕКТИ

І.   ПРОЕКТ «ЩАСЛИВІ ДІТИ»

ІІ.  ПРОЕКТ «ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ»

ІІІ. НАШІ ЕКОЛОГІЧНІ ПРОЕКТИ

«Збережемо природу для нащадків – нехай не тільки ми, а й вони насолоджуються зеленню лісів, прозорою водою та чистим повітрям!» - під таким гаслом екоактивісти закликали своїх сучасників дбайливо ставитися до навколишнього середовища. Час швидко плинув і сьогодні ми маємо внести корективу у цей заклик. Він звучатиме вже так: «Врятуймо природу, адже наше життя безпосередньо залежить від її стану! Ми вже не можемо вільно дихати, катастрофічно втрачаємо зелені ресурси та питну воду!».

Нащадки, які потерпають від безвідповідального ставища предків до навколишнього середовища, - це ми з вами. Якщо раніше для переконання когось у необхідності збереження екосистеми треба було докласти чималих зусиль, сьогодні, вдихаючи смог та витрачаючи кошти на забезпечення себе питною водою, необхідність термінового вживання заходів заради рятування природи усвідомлює на рівні власних відчуттів кожен homo sapiens.

З 2018 року наша громада стала частиною українського екологічного руху. Ми теж хочемо зробити нашу планету чистою. 

Наша мета - покращення екологічної ситуації у світі, зокрема - в Україні.

Та будь-яка добра справа стає реальною лише у випадку, коли кожен почне власне з себе, і тому, завдяки ініціативі підприємців та за підтримки Савинської сільської ради, у нашому селі започатковано серйозні проекти:

«ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ».(поводження з відходами)

«ЗЕЛЕНИЙ СВІТ» (збереження зелених зон нашого села)


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua