Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Савинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04413532) був реорганізований і увійшов до складу Козелецької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
САВИНСЬКА СіЛЬСЬКА РАДА
Козелецький р-н Чернігівської обл.

СВЯТКУВАННЯ 250-РІЧЧЯ СЕЛА САВИН

Дата: 22.09.2019 10:17
Кількість переглядів: 77

СВЯТКУВАННЯ 250-РІЧЧЯ СЕЛА САВИН

Сьогоднішній день, 21 вересня 2019 р, мов яскрава зірка на небосхилі, був вражаючим і незабутнім, адже саме сьогодні ми відзначили 250-річчя з дня заснування нашого села.

Так, ця дата умовна: історія нашої місцевості сягає своїми коріннями сивої давнини, і тому ми спираємося на перші офіційно зафіксовані спогади про поселення у нашій місцевості, датовані 1789 р.

Сільська громада доклала чимало зусиль, щоб свято барвистим феєрверком зазирнуло до кожної оселі, зігріло теплом і наповнило радістю кожне серце. Щирі вітальні слова та пісні, запальні танці, смачні страви, святковий феєрверк, конкурси, призи та, навіть, прем’єра фільму про славетне село Савин – так коротко  можна описати події річниці.

Розквітай і зростай, рідне село! Нехай добробут та стабільність панують у цьому мальовничому й затишному місці!


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua