Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Савинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04413532) був реорганізований і увійшов до складу Козелецької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
САВИНСЬКА СіЛЬСЬКА РАДА
Козелецький р-н Чернігівської обл.

Проект "Чисте довкілля". Підсумки 2020 року

Дата: 10.01.2021 15:56
Кількість переглядів: 31

Вже другий рік триває наш проект «Чисте довкілля».

Підводячи підсумки минулого року, ми були вражені масштабами: за 2020 рік було вивезено біля 500 м³ твердих побутових відходів та 250 м³ відходів, що підлягають повторній переробці. Загалом це 750 м³ сміття за рік тільки з одного невеличкого села!

Уявіть, якими були б наші околиці, якщо не утилізувати відходи нашої життєдіяльності? Щільний шар пакетів, паперу, скла, пластику та под. вкрив би все навкруги! Отже наша справа є не просто корисною, а життєво необхідною, і тому кожен мешканець села має свідомо і відповідально ставитися  до цього питання.

Подивіться, скільки сел потерпають від забруднення, а їх мешканці розплачуються за свою недбалість своїм здоров’ям. У нас з вами є можливість не допустити цього – і треба лише дотримуватися 2 простих, але вкрай важливих правил:
1.    Сортувати сміття, користуючись встановленими контейнерами.
2.    Своєчасно оплачувати вивезення відходів.

У зв'язку з підвищенням тарифів, вартість вивезення сміття у 2021 році зросла, і мінімальний рівень оплати, який дає змогу продовжувати вивезення сміття, –становить 50 грн на місяць з одного двору. Але, враховуючи можливості різних категорій громадян, ми пропонуємо встановити пільгову вартість для малозабезпечених громадян та пенсіонерів – 30 грн на місяць з 1 двору.
Отже, запрошуємо усіх взяти участь в обговоренні. Погодьтеся, вказані суми (враховуючи оплату 1 раз на місяць) – це не надто висока ціна нашого здоров’я та добробуту..


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua