Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Савинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04413532) був реорганізований і увійшов до складу Козелецької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
САВИНСЬКА СіЛЬСЬКА РАДА
Козелецький р-н Чернігівської обл.

ЩАСЛИВІ ДІТИ

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.

О. Уайльд

ПРОЕКТ «ЩАСЛИВІ ДІТИ»

Діти - ось справжній сенс і мета життя кожної людини, адже без можливості подовжити себе у наступних поколіннях людство просто припинить існування. Досвід наших пращурів та результати досліджень сучасних науковців свідчать: щасливе дитинство є запорукою бажання людини нести у світ добро, любов і бажання піклуватися про оточуючих. 

Наше село розташоване осторонь шумного міського життя. В цьому є і свої принади, і недоліки. Так, у нас є можливість милуватися пишною природою, але це ускладнює нашим діточкам доступ до якісної освіти. Для гармонійного розвитку їм так необхідні спілкування, навчання та можливість виявити себе у творчості!

Щоб надати малюкам таку можливість, групою небайдужих активісті нашого села (громадською організацією "Свідомі справи") у приміщенні сільради створено сучасну дитячу ігрову кімнату, в якій протягом дня з ними займаються професійні педагоги й вихователі. Затишне приміщення добре опалюється, устатковане сучасними меблями та засобами для навчання, ігор - все зроблене для того, щоб і дорослі, і діти, почували себе комфортно.

Тільки зазирніть в очі нашим сонечкам: вони так і випромінють щастя! Тому ми й назали наш новий проект "Щасливі діти" й будемо наполеглитво працювати над його подальшим втіленням у життя.


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua