Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Савинська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04413532) був реорганізований і увійшов до складу Козелецької громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
САВИНСЬКА СіЛЬСЬКА РАДА
Козелецький р-н Чернігівської обл.

ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ

Наше затишне і, водночас, сучасне село є ідеальним місцем відпочинку для усіх, хто втомився від гаміру та сірих кольорів великих мегаполісів. Всі принади заміського відпочинку - мальовничі краєвиди, пташиний спів, рибалка, розмаїття грибів та лісових ягід - дарують спокій, насолоду життям та залишають приємні спогади.

Отже, запрошуємо усіх шанувальників зеленого туризму на екскурсію острівцями відпочинку нашої місцевості!.

ВІДПОЧИНОК БІЛЯ ВОДОЙМ

Озеро Стибин - відкрита зона відпочинку. Чиста вода, зручний для відпочинку берег із піщаним пляжем, верболоз навколо водойми, що дарує затінок у літню спеку, велика кількість риби. Біля озера достатньо місця для встановлення наметів.

Шановні гості, звертаємо Вашу увагу, що навколо озера простираються пшеничні лани, і достатньо невеликого вогника, щоб сталося невиправне: пожежа охопить все навкруги. Будь ласка, будьте пильними і не залишайте після себе багаття.

Озеро Стибин є гідрологічною пам'яткою природи і раніше було штироко відоме своїми цілющими властивостями - давайте разом збережемо його красу, щоб нею могли милуватися і наші нащадки. Якщо Ви - відповідальна людина, яка піклується про природу і не залишить після себе сміття та пожежу, озеро Стибин чекає на Вас!

Озеро Варги (Варяги) розташоване на території приватної зони відпочинку (котеджі Log House). велике озеро має давню історію й оповите серпанком легенд чудово пристосоване для вдалої і комфортної риболовлі.

Ставки

В самому центрі села розташовано ставок, який регулярно очищують, наповнюють, за необхідністю, водою та заселяють рибою. - місце, популярне серед савниських риболовів.

ВЕЛОТУРИЗМ

Зручні асфальтовані дороги та ґрунтові лісові стежки ідеальні для велопрогулянок.Відчуття простору, спокою і єдності з природою - ось, що приваблює всіх у нашій місцевості.


 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua